RZK AnasayfaFortinetFortinet Avantajlari


Fortinet Üstün Avantajlari

Kapsamli Içerik Korumasi
Fortinet günümüzün gelisen aglari için komple bir içerik korumasi sunar. Son yillarda tehditler, baglanti-tabanli olmaktan çikip içerik-tabanli olmaya baslamistir. Geleneksel güvenlik teknolojileri bu degisime ayak uyduramadigi için zararli içerikle mesru içerik arasindaki ayirimi yapamaz hale gelmistir.

Tehditler, e-posta ve web tarayicilari gibi genel uygulamalar disinda, gündemdeki sosyal aglar yoluyla da aginiza bulasabilir. Karmasiklasan tehditler, uygulamayi teshis edip trafigi açip açmamak gibi basit kararlardan öte, çok daha fazla islevsellik sunan komple bir içerik korumasi gerektirir. Fortinet uygulama kontrolünü ve tüm içerigi kapsayan kimlik-bazli kural denetimlerini tek bir çati altinda toplar. Fortinet çözümleri, güvenli kaynaklardan ve yetkili uygulamalardan da gelse her türlü mesru içerik arkasina gizlenebilen tehditleri tespit etmek için seffaflik saglar. Bu benzersiz koruma ile yeni uygulamalari aginizda çalistirabilirsiniz ama zararli içerik ya da uygulamalar otomatik olarak engellenir.


Sertifikali Koruma
Fortinet, bütün ana güvenlik teknolojilerinde sertifikalandirilmis bütünlesik güvenlik sistemi üreticisidir. En üstün performans ve kalite standartlarinin uygulandigini gösteren bu bagimsiz sertifikalar, Fortinet'in çoklu güvenlik teknolojilerini tek bir cihazda toplama kabiliyetini sergilemektedir.


Güvenlik Pazari Liderligi

Performansi güçlendiren, korumayi artiran ve maliyetleri azaltan amaca yönelik çözümler sunan Fortinet, bütünlesik güvenlik sistemlerinde pazar lideridir. Fortinet bugün dünya genelinde Fortune Global 500 sirketlerinin büyük çogunlugunun dahil oldugu 150.000'den fazla kurulusun ag güvenligini saglamaktadir. Dünyanin en büyük ve en basarili kuruluslarinin, devlet kurumlarinin, üniversitelerin ve servis saglayicilarinin çogu Fortinet teknolojisine güvenmektedir.

Yüksek Performans
Fortinet'in amaca yönelik donanimi ve yazilimi, en yogun ag ortamlarinda dahi güvenlik endüstrisindeki en üstün ve öncü performansi saglar. Bütünlesik mimari, özellikle en düsük gecikme süresiyle, en yüksek düzeyde performans elde edecek sekilde tasarlanmistir. Fortinet'in özgün yaklasimi neticesinde paket isleme süresi en aza indirilirken veriler de tehditleri yakalamak amaciyla büyük bir titizlikle taranir.

Özgün FortiASIC islemcileri zararli içerigi tespit etmek için multi-Gigabit hizlarinda ihtiyaç duyulan gücü saglar. Diger güvenlik sistemleri genel amaçli merkezi islemcilere dayali oldugu için günümüzün içerik-bazli ve baglanti-bazli çesitli tehditlerine karsi yetersiz kalabilmektedir. FortiASIC islemcileri, ag güvenlik sisteminin aginizda bir darbogaz olusmasini önlemek için ihtiyaç duydugu performansi saglar.

Global Tehdit Arastirmasi ve Destegi

FortiGuard laboratuvarlarindaki arastirmacilarin olusturdugu global tehdit ekibi her an degisen tehdit tablosunu, 24 saat boyunca gözetim altinda tutar. Sayilari 200'ü asan FortiGuard arastirmacisinin olusturdugu bu laboratuvar ekibi, kullanicilarin aginin sürekli olarak koruma altinda tutulmasini saglamak için gece gündüz gelismeleri izler. Ayrica yeni ve gelismekte olan tehditlere karsi koruma saglamak için hizla ürün güncellemesi yapar ve ayrintili güvenlik bilgileri saglar. FortiCare müsteri hizmetleri destek organizasyonu da Amerika'daki, Avrupa'daki ve Asya'daki destek personelinin yardimiyla bütün Fortinet ürünleri için dünya çapinda teknik destek saglar.

Güvenlikte Öncü
Fortinet, firewall ve VPN gibi geleneksel teknolojilerin saglayabilecegi ag korumasindan çok daha fazlasina ihtiyaç duyan kuruluslarin karsilastigi zorluklari çözmek amaciyla 2000 yilinda kurulmustur. Diger üreticiler içerik bazli yeni tehditlere karsi, karmasikligi ve maliyetleri artiran parçali çözümler gelistirdiler. Fortinet diger üreticilerden farkli olarak özgün bir yaklasim ile Bütünlesik Güvenlik Sistemlerini (UTM) gelistirmistir.
Gelistirilen bu çözüm firewall, VPN, uygulama kontrolü, saldiri durdurma ve web/url filtreleme dahil birçok fonksiyonu tek bir platformda güvenli sekilde bütünlestirir.

Daha Azi ile Daha Kapsamli Güvenlik
Fortinet'in bütünlesik güvenlik stratejisi ve pazar lideri durumundaki teknolojisi, maliyetlerinizi azaltip güvenlik altyapinizi basitlestirirken güvenliginizide güçlendirmenize yardimci olur. Fortinet ürünleri ve güncelleme hizmetleri, dinamik güvenlik tehditlerine karsi üstün performans sergileyen kapsamli bütünlesik koruma saglar. Fortinet'in ag güvenligi odakli yaklasimi, karsilastiginiz tehditlerin degisim sürecini öngörmesine ve ihtiyaç duydugunuz etkili ve yenilikçi çözümleri gelistirmesine yardimci olur. Dünya genelinde her alandaki kuruluslar güvenlik risklerini azaltmak ve yatirim getirisini artirmak için Fortinet'i tercih etmektedirler.


"Yeni Yönetilen UTM hizmetleri ile, müsterilerimizin ag güvenligini saglamak onlara huzur verir. Fortinet müsterilerimizin ihtiyaçlarina göre sistemlerini yönetmek, korumak ve büyütmek için son derece güvenilir, kolay, genis güvenlik çözümleri sunar. Fortinet minimum karmasiklik ile maksimum güvenlik saglar"


 

Fortinet Türkçe Ürün Katalogu için
tiklayiniz...


 

Fortinet Ingilizce Brosür için tiklayiniz...


             Dokümanlar

› Fortinet Ürün Karsilastirma Tablosu

› Fortinet Matrix (Ing.)

› Teknik Dokümanlar

             Fortinet Demo Merkezi
             Fortinet Videolar

Kisaca Fortinet

Fortinet Kurulus Yili
2000

Sirket Merkezi
Sunnyvale, California

Çalisan Sayisi
9700

Ilk Ürün Çikisi
Mayis 2002

Dünyadaki Kurulu Sistem Sayisi
7.600.000+

Sektör Basari ve Ödülleri
- 4 ICSA Lab. Sertifikasi
- 9 NSS Lab. Onayi (UTM)
- ISO 9001 Belgesi
- Virus Bulletin Virus, Spam, Web Ödülü

Pazar Liderligi
Dünya Çapinda UTM Pazar Lideri
itunes.apple.com
 twitter.com facebook linkedin blog.fortinet.com youtubeKurumsal
RZK Hakkinda
Fatura Bilgileri
  Çözümler
Network
Güvenlik
Veri Depolama
  Markalar
Fortinet
EnGenius
Netgear
FortiLogger
  Hizmetler
Satis Öncesi Destek
Egitim
Kurulum
Teknik Destek
Destek Anlasmasi
Hizli Ürün Degisimi
  Garanti ve Ariza
Garanti Sartlari

Ariza ve RMA


  Haberler
Iletisim Bilgileri
Anasayfa
RZK Mühendislik ve Bilgisayar Sistemleri
Ankara Ticaret Merkezi - A Blok
1450. Sokak No: 3 Kat: 10 Daire: 48-51
06510 Çukurambar / ANKARA
Tel: 0 (312) 472 15 30 Faks: 0 (312) 472 15 40

info@rzk.com.tr

KVKK Aydinlatma Metni

Copyright © 2013 - Her Hakki Saklidir