RZK AnasayfaFortinetÜrünler


Fortinet Ürünler

Fortinet'in kapsamli ürün portföyü; ASIC hizlandirilmis performansi, entegre çoklu tehdit korumasi ve sürekli güncellenen, derinlemesine tehdit istihbarati ile desteklenen Network güvenlik cihazlari ve tamamlayici ürünlerin güçlü bir karisimini sunar.
Bu essiz kombinasyon, toplam sahip olma maliyetini azaltmak ve genisleme için esnek, ölçeklenebilir bir yol sunarak, her ölçekteki isletme, kurum, üniversite, servis saglayici ve telekomünikasyon firmalarina network, içerik ve uygulama güvenligi saglar.

Fortinet ürünlerinin küçük ofis ölçeginden, Telco operator ölçegine kadar genis yelpazede ürünleri mevcuttur.

» FortiGate   » FortiAP   » FortiAnalyzer   » FortiManager   » FortiClient
» FortiWifi   » FortiSwitch   » FortiMail   » FortiWeb   » FortiToken
             Dokümanlar

› Fortinet Matrix (Ing.)

› Fortinet Ürün Karsilastirma Tablosu

› Teknik Dokümanlar


 

Fortinet Türkçe Ürün Katalogu için
tiklayiniz...

             Fortinet Demo Merkezi
             Fortinet Videolar
 FortiGate
Yüksek Performansli Yeni Nesil Firewall


Fortinet'in öncü ag güvenligi platformu olan FortiGate, kapsamli güvenlik ve ag olusturma islevleri saglayan fiziksel, sanal ve bulut ortamlarinda çalisabilecek model seçeneklerine sahiptir. Küçük isletmelere yönelik ürünlerden, büyük ölçekli isletmeler, veri merkezleri ve servis saglayicilara yönelik ürünlere uzanan güvenlik çözümleri içerir. Fortinet, karmasik siber tehditlere karsi üstün koruma saglamak üzere en yenilikçi ve yüksek performansli FortiGate yeni nesil ag güvenligi platformlarini sunar.

FortiGate çözümleri, agdaki trafigi kendi gelistirdigi SPU.lar ve mimari sayesinde düsük gecikme süreleri ile çok hizli inceler. Bu denetimler, yalnizca kurum politikalarina uygun trafige izin verildiginden emin olmak için benzersiz bir hiz, ölçek ve performansla gerçeklesir ve bunlarin tümü, kullanici deneyimini bozmadan veya maliyetli kesinti süreleri yaratmadan yapilir.

FortiGate Yeni Nesil Firewall Çözümleri, endüstri lideri FortiGuard Labaratuvarlari tehdit algilama çözümünü, FortiOS isletim sistemi ve amaca yönelik olarak tasarlanmis islemcilerini bir araya getirerek üst düzey güvenlik, derinlemesine görünürlük / izlenebilirlik ve sifreli trafikte dahil olmak üzere üstün performans saglar. FortiGate çözümleri, bulut uygulamalarina, IoT cihazlarina otomatik görünürlük saglar ve kurumsal agin uçtan uca topoloji görünümünü otomatik olarak kesfeder.

Yeni nesil FortiOS platformu ile gelen Security Fabric mimarisi; tüm saldiri yüzeyi boyunca uçtan uca güvenlik, farkindalik ve otomatik güvenlik çözümü saglamaktadir. Security Fabric, daha fazla is yükü ve veri eklendiginde güvenligin dinamik olarak genislemesine ve uyum saglamasina izin verir. Fortinet Security Fabric'in ayrilmaz bir parçasi olan FortiGate Yeni Nesil Firewall Çözümleri, kapsamli Fortinet güvenlik portföyü ve üçüncü taraf güvenlik çözümleri ile de iletisim kurabilir.

 

» FortiGate-40F
» FortiGate-60F
» FortiGate-80F
» FortiGate-100F/101F
» FortiGate-200F/201F
» FortiGate-400E/401E
» FortiGate-600E/601E
» FortiGate-1100E/1101E
» FortiGate-1800F/1801F

» FortiGate-2200E/2201E
» FortiGate-2600F/2601F
» FortiGate-3300E
» FortiGate-3400E
» FortiGate-5000 Serisi Sasiler
» FortiGate Virtual AppliancesFortiWiFi
Kablosuz Güvenlik Sistemleri 

» FortiWiFi-40F
» FortiWiFi-60F

 


FortiAP
Kablosuz Erisim Noktalari


FortiAP.ler, çalisanlara ve misafirlere ayni sekilde Wi-Fi erisimi saglamak için herhangi bir aga eklenebilir. FortiAP'ler, fiyat ve ihtiyaçlarina göre 2x2'den 4x4'e, dahili veya harici anten gibi çesitli modeller içerir. Kampüsten sube dagitimlarina kadar kullanim için mükemmel çözüm FortiAP.ler, Fortinet Security Fabric entegrasyonu ile, dünya çapindaki kuruluslarin degerli varliklarini ve verilerini korumak için gereken genis görünürlük, otomatik koruma ve entegre tehdit tespiti saglar.

 

» FortiAP-221E
» FortiAP-223E
» FortiAP-231F
» FortiAP-431F
» FortiAP-432F

» FortiAP GPI-115/GPI-130


FortiSwitch
Güvenli Access Switch'ler


FortiSwitch Secure Access Switchleri, tehdit altindaki küçük ve orta ölçekli isletmeler, dagitik isletmeler ve sube ofisleri için üstün güvenlik, performans ve yönetilebilirlik ile güvenli, basit, ölçeklendirilebilir ethernet çözümü sunar. FortiGate Ag Güvenligi Platformuna tam olarak entegre edilen FortiSwitch cihazlari, dogrudan FortiGate arayüzünden yönetilebilir. Bu yönetim noktasi, nasil baglandiklarina bakilmaksizin agdaki tüm kullanicilarin ve cihazlarin tam olarak görülebilmesini ve kontrol edilmesini saglar.

 

» FortiSwitch-124F
» FortiSwitch-124F-FPoE
» FortiSwitch-148F
» FortiSwitch-148F-FPoE
» FortiSwitch-224E
» FortiSwitch-224E-PoE

» FortiSwitch-248E-PoE
» FortiSwitch-248E-FPoE
» FortiSwitch-424E
» FortiSwitch-424E-PoE
» FortiSwitch-448E
» FortiSwitch-448E-PoE


FortiAnalyzer
Güvenlik Odakli Analiz ve Log Yönetimi


Günümüzde dijital saldiri yüzeyi hizli bir sekilde genisliyor ve gelismis tehditlere karsi korunmayi giderek zorlastiriyor. Karmasik ve çok uçlu altyapilarin zorluklari, siber olaylarda ve veri ihlallerinde artis saglamaya devam ediyor. Bazi isletmelerde kullanilan çesitli güvenlik ürünleri tipik olarak noktasal alanlarda çalistigindan dolayi ag ve güvenlik operasyon ekiplerinin agin genelinde neler olup bittigine dair net ve tutarli öngörülere sahip olmalarini engeller.

Analiz ve otomasyon yeteneklerine sahip entegre bir güvenlik mimarisi, görünürlügü ve otomasyonu tamamiyla ele alabilir ve önemli ölçüde iyilestirebilir. FortiAnalyzer, riskleri azaltmak ve kurulusunuzun genel güvenligini iyilestirmek için tüm saldiri yüzeyiniz için tek noktadan yönetim, otomasyon ve yanit araciligiyla gelismis tehditlere iliskin derin öngörüler saglar. Fortinet Security Fabric ile entegre olan FortiAnalyzer, saldiri yüzeyini genisleten yeni ve gelismekte olan teknolojileriyle analiz etme ve izleme karmasikligini basitlestirir ve uçtan uca görünürlük saglayarak tehditleri tanimlamaniza ve ortadan kaldirmaniza yardimci olur.

 

» FortiAnalyzer-150G
» FortiAnalyzer-300F
» FortiAnalyzer-800G
» FortiAnalyzer-1000F
» FortiAnalyzer-3000G
» FortiAnalyzer-3500G
» FortiAnalyzer-4500F

» FortiAnalyzer Virtual Appliance


FortiMail
Kapsamli Mesajlasma Güvenligi Sistemleri


E-posta, isletmeler için en kritik iletisim aracidir. Ne yazik ki, bu ayni zamanda e-postayi artan saldiri hacmi ve karmasikligi ile en önemli tehdit unsuru yapmaktadir. FortiMail, dinamik saldiri yüzeyinizin güvenligini saglamaya, hassas verilerin kaybini önlemeye ve düzenlemelere uyumu korumaya yardimci olmak için hacimsel ve hedeflenmis siber tehditleri durduran, en üst düzey güvenli bir e-posta ag güvenlik
platformudur. Yüksek performansli fiziksel ve sanal cihazlar, küçük isletmelerden hizmet saglayicilara, operatörlere ve büyük isletmelere kadar her boyutta kurulusa hizmet vermek için yerinde veya genel bulutta devreye girer.

FortiMail birçok bagimsiz test kurulusu tarafindan yüksek yakalama oranlari, öncü dogruluk ve mükemmel genel güvenlik etkinligi için test edilerek onaylanmistir. FortiMail, hem gelen trafigi denetleyerek gelen tehditleri tespit etmek ve önlemek için, hem de uyumluluk veya degerli verileri korumayla ilgili politikalari uygulamak için giden trafigi denetlemek üzere tasarlanmistir.

 

» FortiMail-200F
» FortiMail-400F
» FortiMail-900F
» FortiMail-2000E
» FortiMail-3000E
» FortiMail-3200E
» FortiMail-2000F
» FortiMail-3000F

» FortiMail Virtual Appliance


FortiManager
Otomasyon Odakli Ag Yönetimi


Dijital dönüsüm (DX) teknolojilerinin hizli akisi, aglari ve ag güvenligini çok daha karmasik ve savunmasiz hale getirmektedir. Kötü niyetli siber saldirilar ciddi bir sorun olmaya devam ederken, son zamanlarda yapilan arastirmalar, geçen yil tüm ihlallerin yarisindan fazlasinin önlenebilecek zararsiz kaynaklardan geldigini göstermektedir. Otomasyona dayali ag islemlerine öncelik veren bir güvenlik stratejisi bu ihlalleri önlemeye yardimci olabilir. Fortinet Security Fabric'in bir parçasi olarak FortiManager, ihlallere karsi daha iyi koruma saglamaya yönelik merkezi yönetim, en iyi uygunluk uygulamalari ve is akisi otomasyonu için ag operasyonlari kullanim durumlarini destekler.

FortiManager, Fortinet cihazlarinizi tek noktadan kurumsal kalitede yönetme imkani saglar. Dogru algilama, otomatik korelasyon ve hizli yanit özellikleri araciligiyla tüm dijital saldiri yüzeyinde görünürlügü ve tek bir merkezi noktadan, artan siber tehditlere iliskin farkindaligi optimize edin.

 

» FortiManager-200G
» FortiManager-300F
» FortiManager-400G
» FortiManager-1000F
» FortiManager-2000E
» FortiManager-3000G

» FortiManager Virtual Appliance


FortiWeb
Web Uygulama Güvenligi ve API Korumasi


FortiWeb, web uygulamalarini ve API'leri bilinen ve bilinmeyen güvenlik açiklarini hedefleyen saldirilardan koruyan ve düzenlemelere uygunlugun korunmasina yardimci olan bir web uygulamasi güvenlik sistemidir (WAF). Her uygulamayi modellemek için makine ögrenimini (ML) kullanan FortiWeb, uygulamalari bilinen güvenlik açiklarindan ve sifir gün (Zero Day) tehditlerinden korur. Yüksek
performansli fiziksel ve sanal cihazlar, küçük isletmelerden hizmet saglayicilara, operatörlere ve büyük isletmelere kadar her boyutta kurulusa hizmet vermek için yerinde veya genel bulutta kullanilir.

 

» FortiWeb-100E
» FortiWeb-400E
» FortiWeb-600E
» FortiWeb-1000E
» FortiWeb-2000E
» FortiWeb-3000E
» FortiWeb-4000E

» FortiWeb Virtual ApplianceFortiClient
Uç Nokta / Masaüstü Koruma Sistemi


FortiClient Lite, FortiClient ve FortiClient Premium paketlerinden olusan gelismis ve kapsamli son kullanici güvenligi yazilimidir.

 

» FortiClient Endpoint Security
FortiToken
Kimlik Dogrulama Çözümü


FortiToken tek kullanimlik sifre (one-time password - OTP) teknolojisini kullanarak iki seviyeli (two-factor authentication) kimlik dogrulama çözümü sunar. Son kullanici açisindan gerçek tasinabilirlik ve esneklik saglayan anahtarlik boyunda küçük bir cihazdir. Hiçbir istemci yazilimi kurulmasina gerek yoktur. Butona bir kez bastiginizda FortiToken-200, kritik aglara ve uygulamalara erisim için kullanici kimligini dogrulamak üzere her 60 saniyede bir, güvenli tek seferlik parola üretir ve görüntüler.

 

» FortiToken-200

 

 


Kurumsal
RZK Hakkinda
Fatura Bilgileri
  Çözümler
Network
Güvenlik
Veri Depolama
  Markalar
Fortinet
EnGenius
Netgear
FortiLogger
  Hizmetler
Satis Öncesi Destek
Egitim
Kurulum
Teknik Destek
Destek Anlasmasi
Hizli Ürün Degisimi
  Garanti ve Ariza
Garanti Sartlari

Ariza ve RMA


  Haberler
Iletisim Bilgileri
Anasayfa
RZK Mühendislik ve Bilgisayar Sistemleri
Ankara Ticaret Merkezi - A Blok
1450. Sokak No: 3 Kat: 10 Daire: 48-51
06510 Çukurambar / ANKARA
Tel: 0 (312) 472 15 30 Faks: 0 (312) 472 15 40

info@rzk.com.tr

KVKK Aydinlatma Metni

Copyright © 2013 - Her Hakki Saklidir